FINISH W WIELKIM STYLU

Nasza gra dobiegła końca. Za nami 30 dni treningów, wyrzeczeń i ostrej, ale zdrowej rywalizacji :) Pokazaliście, że jesteście niezłymi zawodnikami - czasami zwycięzców od sukcesu dzieliło zaledwie kilka punktów i to sprawiało, że gra była jeszcze bardziej zacięta. Wyzwania dodatkowe okazały się wspaniałym urozmaiceniem gry, które potrafiły namieszać w klasyfikacji tygodniowej. Jednym słowem grę możemy uznać jako wspólny sukces, bo czym byłaby rywalizacja bez was, biegaczy :)

Skoro już mowa o zakończeniu naszej zabawy, musimy wyłonić także laureatów klasyfikacji generalnej - zarówno w indywidualce jak i rywalizacji drużynowej. Tak jak pisaliśmy wcześniej, daliście ostro do pieca. Na prawdę, aż miło patrzeć na wasze sukcesy, ale jak to w życiu zwycięzca może być tylko jeden:

 

Zwycięzca indywidualnej klasyfikacji generalnej - Agata Filipowska - Agata to najlepszy przykład osoby, która swoją ciężką pracą podczas treningów udowodniła, że przekraczanie własnych granic jest możliwe na każdym stopniu zaawansowania. Jej determinacja do ćwiczeń objawiała się każdego dnia naszego wyzwania. Nie były jej obojętne również nasze wyzwania dodatkowe w których wykazywała się olbrzymią kreatywnością. Jednym słowem - nagroda w pełni zasłużona. A skoro już mowa o nagrodzie Agata otrzymuje od nas 3 miesiące indywidualnej opieki trenerskiej w postaci Pakietu Motivato COACH oraz naszą koszulkę. Gratulujemy i życzymy udanych treningów :)

 

Zwycięzcy drużynowej klasyfikacji generalnej - GRYF TEAM - No Panowie... pozamiataliście równo w naszej grze :) Wasze treningi są potwierdzeniem tego, że jesteście zgranym zespołem.  Postawiliście poprzeczkę na prawdę wysoko, konkurencja miała z wami prawdziwy problem z tygodnia na tydzień, ale ostatecznie pokazaliście kto jest najlepszy :) Na każdego z was czeka nagroda główna w postaci zegarka Polar M400 z GPSem ufundowanego przez naszego partnera sport konsulting. Na pewno przyda się w nadchodzącym sezonie jesiennym :)

 

Szczególne podziękowania należą się Partnerom naszej gry, dzięki którym w rywalizacji mieliśmy się o co ścigać :)


Na koniec chcieliśmy wam podziękować za te 30 dni wspaniałej rywalizacji. Mamy nadzieję, że gra była interesująca i udało się nam zmotywować was do pracy nad formą, tuż przed startem sezonu jesiennego :) Jesteśmy zaskoczeni zainteresowaniem samym wyzwaniem, dlatego już dziś możemy obiecać wam, że odbędzie się druga edycja z jeszcze fajniejszymi nagrodami i wyzwaniami. Przygotujcie się na coś wielkiego :)