Prezent dla biegacza

Zazwyczaj posiadanie przez kogoś hobby znacznie ułatwia kupno mu prezentu.

Zdarza się co prawda, że osoba, którą chcemy obdarować jest tak zapalonym biegaczem, że wydawałoby się, że nie ma gadżetu biegowego, którego by nie posiadała, ale mamy nadzieję, że tym artykułem zainspirujemy was nawet, gdy macie do czynienia z tak trudnym przypadkiem.

Lista będzie długa, więc zaczynamy.

Odzież biegowa

Biegacz zawsze znajdzie wymówkę dla potrzeby posiadania kolejnej pary spodenek czy kolejnej koszulki. Nawet jeśli ma już piętnaście koszulek biegowych to najbliższy start z pewnością odkryje przed nim potrzebę zakupu nowej koszulki startowej…

A pamiętajmy, że odzież to też biegowe akcesoria takie jak na przykład skarpety kompresyjne czy buff.

Buty biegowe

Tu oczywiście ostrożnie. Doradzamy wsłuchiwać się w wypowiedziane mimochodem uwagi dotyczące konkretnego wymarzonego modelu i jeszcze intensywniej wsłuchiwać się w sugerowany dla biegacza rozmiar.

Na szczęście w większości sklepów obowiązują darmowe zwroty, więc można zaryzykować.

prezent kamerka gopro

Kamerka sportowa

Prezent z droższej półki, choć… niekoniecznie. Nikt nie karze nam kupować kamery sportowej najnowszej generacji, te z poprzednich lat też są dobre to amatorskiego używania.

Jest to świetny prezent dla biegaczy górskich, ale nie tylko. Pozwoli udokumentować start w zawodach, nagrać widoku podczas biegu górską granią i wzajemnie z biegowym partnerem sfilmować swoją technikę biegu.

A może przyczynicie się do początku kariery youtubowej?

Zegarek biegowy

Kolejny prezent nieco droższy, ale i takie sobie przecież od czasu do czasu robimy. Tu sprawa ma się podobnie jak z ciuchami. Niby jakiś zegarek już jest, ale przecież właśnie wypuścili nowszy model.

Wybór zegarków jest tak szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie, amator, profesjonalista, miłośnik designu i fan funkcjonalności.

Plan treningowy

Opieka profesjonalnego trenera? Płatny dostęp do platformy treningowej? Chcesz pomóc biegaczowi wynieść jego treningi na wyższy poziom i jednocześnie wprawić go w zachwyt, naszym zdaniem to pomysł idealny.

Początkującym często nawet nie przyjdzie do głowy, że opieka trenerska to coś dla nich, a jest to na pewno sposób na to by biegać mądrze i z głową.

Plecak z bukłakiem

Dla biegaczy górskich, ale również dla tych którzy szykują się do maratonu czy po prostu lubią długie wybiegania. Pomoże dbać o nawodnienie, a po wyjęciu bukłaka sam plecak może służyć nie tylko podczas biegania.

prezent pakiet startowy

Pakiet startowy

Czasami biegacz nie ma odwagi, by powiedzieć głośno, że jest gotowy na kolejny dystans. Że oto nadszedł czas na pierwszy maraton w życiu. Czasami trzeba postawić go przed faktem dokonanym. Takie opłacenie startu w zawodach pokaże, że go wspieramy i w niego wierzymy.

Nie wspominając o fakcie, że starty swoje kosztują i zazwyczaj nadwyrężają i tak już nadwyrężony budżet naszego hobbysty.

—-

Wciąż nic? Trafił się Wam trudny przypadek biegacza gadżeciarza, który naprawdę ma wszystko?

Podarujcie mu swój czas. “Voucher” na opiekę nad dzieckiem, żeby mógł zrobić długie wybieganie, wstępna rezerwacja noclegu na wyjazd na zawody, gdzie wystąpisz w roli kibica, lub “karnet” na wspólne treningi, to tylko kilka pomysłów, które finansowo nie kosztują wiele, a są bezcenne.


Polecamy też: