Plan treningowy LAST-MINUTE

Bądź w formie
na czas

Wykorzystaj ostatnie 30 dni przed startem najlepiej jak się da, żeby potem nie żałować.

Tylko dla uczestników Półmaratonu pełny pakiet treningowy w super cenie.

Podeślij swój numer startowy i trenuj z nami
za jedyne 50 zł.

Zapisy ruszyły. Opłacę od razu, jest taniej, no i będzie motywacja.

Przetrenuję pełne 12 tygodni z planem treningowym. Wrzucę jakąś zdrowszą dietę. Dobra, przynajmniej ograniczę słodycze. Alkohol tylko w weekend. Kilka kilo spadnie, będzie się lżej biegło. Wyleczę starą kontuzję. Dołożę siłkę i jogę raz w tygodniu.

Ale będzie forma!

Niestety nie jest to takie proste… Praca, rodzina, znajomi, pogoda, zdrowie, inne obowiązki. Spada motywacja, stara forma ucieka, a na nowo ciężko zacząć.

No życie po prostu. 

Sami byliśmy w tym miejscu niejednokrotnie, a u naszych podopiecznych widzieliśmy to lekko licząc setki razy.

Jak bardzo byśmy się nie starali, to czasu zawsze brakuje.

Mniej lub bardziej.

Jako trenerzy mocno wierzymy, że kluczem do poprawy formy fizycznej jest systematyczność.

Dlatego od ponad 6 lat w ramach Motivato oferujemy usługę trenera biegania przez Internet, promując zdrowy i zrównoważony rozwój.

No ale właśnie. 

Nie wszyscy mogą sobie na taki zrównoważony rozwój pozwolić. Nie wszyscy mają ten komfort. Albo nawet luksus.

Wiesz dlaczego w 2012 roku zdecydowaliśmy się uruchomić projekt Motivato? Bo wkurzało nas, że wszystkie plany treningowe są sztywne

Maraton, półmaraton, 10 km, wszystko jedno.

Każdy plan treningowy zawsze z góry rozpisany na 12 albo 16 tygodni. Trening po treningu. Wtorek interwały, czwartek drugi zakres, sobota wybieganie. 

Żeby tego było mało, z góry zakładają jakiś czas na jaki się szykujemy. 

“10 km w 50 minut”, “Półmaraton w 2 godziny”, “Maraton w 4 godziny”.

Co za bzdura.

A co jak wypadnie mi cały tydzień przez chorobę? Albo jak okaże się, że przeszacowałem swoje siły i stać mnie “tylko” na 55 min na dychę? Albo jak w co drugą sobotę mam akurat szkołę?

To tak nie działa. 

Dlatego w 2012 uruchomiliśmy Motivato SMART, pierwszy w Polsce inteligentny plan treningowy, który na bieżąco dostosowywał się do postępu (lub regresu) trenującego.

Plan, który można było włączyć sobie nawet na 7 dni przed startem. 

Bez sensu? A my uważamy, że z sensem.

Lepiej na te 7 dni zostawić kogoś samego ze swoim problemem, pozwolić mu biegać przez 6 dni z rzędu po 10 km , żeby “nadrobić formę”? 

Czy lepiej wziąć go pod skrzydła i sprawić, żeby te 7 dni spędził w najbardziej efektywny sposób, który zmaksymalizuje jego szanse na sukces i ograniczy ryzyko zrobienia sobie krzywdy?

W dalszym ciągu z pełnym przekonaniem twierdzimy, że to drugie.

Jedyne co się zmieniło w naszym podejściu od tego czasu, to przekonanie, że taką sytuację da się rozwiązać algorytmem. 

Jak bardzo by ten algorytm nie był rozbudowany, to jednak zawsze pozostanie kawałkiem komputerowego kodu.

Człowiek jest na to zbyt skomplikowaną istotą

Dlatego odeszliśmy od sławnego już SMARTA i skupiliśmy się na bezpośredniej współpracy na linii trener-zawodnik, czyli usłudze Motivato COACH.

Ale dobrze wiemy, że COACH nie jest dla każdego. Nie każdy potrzebuje osobistego motywatora. Nie każdy chce się spowiadać ze swoich treningów. No i nie każdy chce wydawać od razu 180 zł miesięcznie.

Dlatego prezentujemy Ci coś pomiędzy SMARTEM a COACHEM.

Proste. Skuteczne. Przystępne cenowo.

Tworzone w 100% przez trenerów dla Ciebie, pod Ciebie.

Pakiet treningowy LAST MINUTE to rozwiązanie, które ma Ci pomóc przygotować się do swojego celu w najbardziej optymalny sposób.

Zabrzmi to śmiało, ale powinno Ci się spodobać.

Co dostajesz w pakiecie?

PLAN TRENINGOWY

Rozpiska treningowa ułożona dla Ciebie indywidualnie, z uwzględnieniem Twojego celu, preferencji i aktualnych możliwości.

STRATEGIA STARTOWA

Na ile biec, w jakim tempie zacząć, kiedy zdjeść żele, co zrobić w sytuacji kryzysu. Trener opracuje dla Ciebie kompletny plan.

DORADCA SPRZĘTOWY

Buty, spodenki, koszulka, zegarek, żele. Doradzimy Ci jaki sprzęt potrzebujesz i podpowiemy gdzie kupić, żeby było dobrze i tanio.

WSKAZÓWKI ŻYWIENIOWE

Kiedy zacząć ładowanie węgli, co zjeść na śniadanie przed startem, czy brać żele czy banany. Dostaniesz od nas szczegółowe wytyczne.

Zaczynajmy

Po aktywacji pakietu w krótkim czasie dostaniesz od nas ankietę treningową, na bazie której trener przygotuje dla Ciebie indywidualny plan treningowy i kilka wstępnych rad.
Kolejne wskazówki i porady będziesz otrzymywał regularnie w kolejnych dniach.

LAST-MINUTE

180 zł

30 DNI

LAST-MINUTE PROMO

50zł

90 zł

poznan-half

Specjalna oferta dla uczestników
11. PKO Poznań Półmaratonu.


Zakres w 100% odpowiada pakietowi Last-minute.

Najczęściej zadawane pytania

W 90% przypadków w ciągu 24 godzin od aktywacji pakietu, choć to zależy też od tego jak szybko odeślesz nam swoją ankietę treningową.

Szybko aktywuj pakiet Last-minute. 30 dni to maksymalny czas trwania pakietu, ale wszystko dopasujemy do Twojego indywidualnego przypadku, więc możemy rozpisać krótszy plan. Cena pakietu jest jednak zawsze taka sama.

Mailowo, w formie pliku pdf, żebyś mógł to sobie wydrukować, powiesić na lodówce i stosować się do zaleceń trenera.

Tak, jeżeli masz zaplanowany start, ale do tej pory za bardzo nie biegałeś, pomożemy Ci przygotować się na tyle ile to tylko możliwe. Naszym priorytetem będzie to, żebyś sobie nie zrobił krzywdy i miał frajdę ze startu.

Jeżeli jesteś “w treningu”, to jasne, można to potraktować jako forma bezpośredniego przygotowania startowego. Zwykle taki okres trwa 3-8 tygodniu, tutaj zakładamy współpracę przez 4 tygodnie i maksymalizację Twoich możliwości w tym czasie.

Niestety nie. Cudów nie ma i w 99% przypadków tak krótki okres treningowy nie daje szans na przebiegnięcie maratonu. Jeżeli będzie to Ciebie dotyczyć, powiemy Ci o tym wprost, nic się nie martw.

Nie. Pakiet dotyczy jedynie współpracy przez okres do 30 dni, później możesz iść swoją ścieżką albo zostać z nami w wariancie COACH.

Tak, możesz aktywować pakiet przez każdym swoim startem.

Jasne, będzie nam bardzo miło. Do dłuższej współpracy dedykowany jest pakiet COACH.

Masz inne pytania? Napisz do nas na Facebooku.