Słuchawki bezprzewodowe do biegania [2024]

Słuchawki bezprzewodowe nie bez powodu cieszą się ogromną popularnością. Wygoda ich użytkowania jest niezaprzeczalna. Każdy kto lubi posłuchać muzyki lub odbierać połączenia bez konieczności trzymania telefonu przy uchu doceni to rozwiązanie.

Na rynku znajdziemy bardzo wiele produktów tego typu w bardzo dużym przedziale cenowym. Dziś chcielibyśmy zaprezentować wam 3 modele, każdy z innej półki cenowej i pokazać, że w zależności od potrzeb i możliwości finansowych, każdy może znaleźć słuchawki dla siebie.

Słuchawki bezprzewodowe do 150zł

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Tego producenta nie trzeba nikomu przedstawiać. Ulubiony chiński producent wielu Polaków tym razem proponuje nam bezprzewodowe słuchawki douszne. Model jest bardzo przystępny cenowo, słuchawki kupimy już za 130zł. 

Swoją stylistyka nawiązuje do kultowych airpodsów Apple’a. Posiada białe etui ładujące, które w pełni naładuje słuchawki już w 1h, zaś same słuchawki wytrzymają do 4h na jednym ładowaniu.

Słuchawki bardzo szybko i automatycznie parują się z telefonami Xiaomi. Z telefonami innych marek też, ale nie zawsze przebiega to tak sprawnie.

Posiadają oczywiście wbudowany mikrofon umożliwiający prowadzenie rozmów, użytkownicy są bardzo zadowoleni z jakości dźwięku samego mikrofonu jak i dźwięku podczas rozmów telefonicznych.

Natomiast prawdziwi audiofile mogą nie być zadowoleni z jakości dźwięku podczas słuchania muzyki.

Jeśli jednak okazjonalnie lubicie posłuchać muzyki i pogadać przez telefon mając wolne ręce, a do tego nie chcecie przeznaczać na słuchawki dużej kwoty, to True Wireless to zdecydowanie rozwiązanie dla Was.

Słuchawki bezprzewodowe do 500zł

ANC Tronsmart Apollo Bold TWS

Marka Tronsmart powstała w 2013 roku w Shenhzen w południowo-wschodnich Chinach i zasłynęła wprowadzeniem na rynek wysokiej jakości akcesoriów do urządzeń mobilnych. Choć nie jest w naszym kraju tak popularna jak inni chińscy producenci zdecydowanie warto jej się przyjrzeć.

Słuchawki Apollo Bold kupimy już za 350 zł. Kwota ta, jest o tyle zaskakująca, że słuchawki posiadają funkcję ANC, czyli funkcję redukcji hałasów. To dość niespotykane wśród słuchawek w tej półki cenowej.

Choć część użytkowników ma zastrzeżenia do etui słuchawek (trudno się otwiera i dość łatwo rysuje), to jedno trzeba mu przyznać, jest niesamowicie poręczne i idealnie mieści się w kieszeni spodni. Same słuchawki wykonane są bardzo solidnie i przy tym lekkie, bo ważą jedynie 7g.

Jakość dźwięku jaką oferuje nam producent za równo podczas rozmów jak i odtwarzania muzyki jest bardzo zadowalająca. Warto również wspomnieć, że Apollo Bold to słuchawki dokanałowe. Producent wyposaża nas w dwie pary sylikonowych gumek umożliwiając tym samym lepsze indywidualne dopasowanie słuchawek.

Ponadto słuchawki posiadają aż 6 mikrofonów także nasi rozmówcy również powinni być z nich zadowoleni.

Słuchawki bezprzewodowe do 1000zł

Apple AirPods 2

Kultowy model i kultowy producent. Następca Airpods 1. Zdecydowanie model z najwyższej półki cenowej. Przez wielu cenione są za swój design.

Słuchawki są gotowe do użycia natychmiast po wyjęciu z pudełka, niesamowicie szybko łączą się z naszym telefonem. Warto wspomnieć, że choć nie musi być to telefon z systemem iOS, to gdy sparujemy słuchawki z Androidem stracimy kilka istotnych funkcji, jak chociażby asystent Siri czy automatyczne przełączanie między innymi urządzeniami.

Czas pracy słuchawek to nawet 5h przy słuchaniu muzyki i do 3h przy prowadzeniu rozmowy telefonicznej. Ponadto, co ważne samo etui ładowane jest indukcyjnie.

Z minusów, słuchawki nie posiadają funkcji wyciszania szumów i nie są wodoodporne. Natomiast jakość dźwięku, która oferują powinna zadowolić większość użytkowników.

Bardzo ciekawa jest wspomniana funkcja Siri, użytkownik jest w stanie głosowo wydać Siri komendy, zaś sama Siri automatycznie czyta wiadomości, które do nas przyjdą, jednak jest to opcja dostępna jedynie w języku angielskim.


Myślisz, że przyda się innym? Podziel się na Facebooku .