Jaki prezent dla biegaczki

Wybór odpowiedniego prezentu, to kwestia, która niejednokrotnie spędza sen z powiek każdemu z nas.

Decydując się na jego zakup chcielibyśmy przede wszystkim uszczęśliwić obdarowaną osobę, ale prawie każdemu przynajmniej raz w życiu udało się osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego z powodu wyboru niewłaściwego podarunku.

Choć najpiękniejsze są te wyjątkowe, dobrze pomyślane prezenty, będące efektem naszej ciężkiej pracy i dowodem na to jak dobrze znamy daną osobę, to jednocześnie ich wybór może nastręczyć nie lada trudności. 

Szczególnie w przypadku kobiet jakoś utarło się, że są bardziej wymagające. Czy jest to prawdą, czy nie ciężko stwierdzić, pewnie jest to stwierdzenie tak samo krzywdzące jak zakładanie, że każdego mężczyznę zadowoli para skarpetek.

Nie zmienia to faktu, że wybór prezentu dla koleżanki, przyjaciółki czy dziewczyny bywa stresujący, bez względu na to czy obdarowujący jest kobietą czy mężczyzną. 

Wybierając prezent pamiętajmy o tym, że ważne jest kogo obdarowujemy, kim ta osoba dla nas jest. Nie bez znaczenia jest też okazja. Te dwa czynniki będa wpływać na to, czy upominek będzie większy czy mniejszy i jaki będzie miał charakter. Nie chcemy przytłoczyć osoby, którą obdarowujemy prezentem zbyt dużego kalibru, to może być tak samo kłopotliwe jak wspomniane skarpetki podarowane z okazji rocznicy ślubu. To ważne, czy kupujemy dla dziewczyny prezent na Mikołajki, urodziny, czy rocznicę.

Jak już rozpatrzymy powyższe kwestie to na pewno wybierzemy coś odpowiedniego z poniższej listy kilku bezpiecznych prezentów, które powinny zachwycić większość kobiet. 

Dobra, do rzeczy.

Bon do spa

Czas wolny to obecnie towar deficytowy. Jeśli kobieta, którą chcesz obdarować jest wiecznie zabiegana i pamięta o tym, żeby dbać o wszystkich dookoła, a siebie zawsze stawia na ostatnim miejscu, to prezent zdecydowanie dla niej.

W obecnych czasach oferty salonów spa są tak szerokie, że każda kobieta znajdzie w nich coś dla siebie. Od zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, przez masaż, po zabiegi relaksacyjne. Ważne, żeby mogła sama coś wybrać, a dzięki Twojemu prezentowi móc w końcu skupić się tylko na sobie. 

Dobra książka (niekoniecznie o bieganiu)

Tu potrzeba trochę więcej wiedzy o osobie, która obdarowujemy, ale właśnie dlatego książka jest fajnym sposobem, żeby pokazać, że kogoś znamy. Czy będzie to książka na temat biegania, fizjoterapii, czy beletrystyka wydana przez jej ulubionego autora, czy dobry kryminał jeśli akurat jest fanką takich pozycji. 

Świece zapachowe

Dla większości mężczyzn może to być zaskoczenie, ale kobiety naprawdę je kochają. Piękne zapachy działają kojąco i uspokajająco, świece pomagają stworzyć nastrój hygge i odprężyć się wieczorami.

Mało kto wie, że dobrej jakości świeca zapachowa nie należy do tanich rzeczy i jest czymś czego odmawiamy sobie na rzecz bardziej przyziemnych potrzeb, a przecież właśnie takie rzeczy najlepiej sprawdzają się jako prezenty.

Smartwatch

Wydaje się, że jest to coś co nie pasuje do spa, książek i świec zapachowych, a jednak nic bardziej mylnego. Smartwatch to gadżet, który nie dość, że jest ładny, to jeszcze zdecydowanie ułatwia życie. Świetnym przykładem jest na przykład zegarek Apple Watch Series 7.

Smartwatch, to również kolejna rzecz której zakup zawsze odkładamy w czasie, bo przecież nie jest to rzecz pierwszej potrzeby, no i jednak jest to wyższy koszt. Fajnym aspektem tego prezentu jest fakt, że spoglądając na niego codziennie obdarowana osoba będzie myśleć właśnie o nas.

Voucher na bieg

Są osoby, które naprawdę ciężko zadowolić czymś czysto materialnym. Dla tych osób świetnym rozwiązaniem będzie postawienie na nowe doświadczenia. Jeśli ją znasz i wiesz co sprawiłoby jej radość podaruj jej możliwość przeżycia czegoś wyjątkowego, czy będzie to lot szybowcem, czy skok na bungee czy godzina jazdy terenowej z instruktorem jazdy. Wybór jest tu ogromny, a prezent z pewnością zostanie odebrany jako wyjątkowy.

Na koniec warto przypomnieć, że najważniejsza jest pamięć, dlatego kupmy prezent odpowiednio wcześnie. W przypadku prezentów świątecznych świetną opcją będzie skorzystanie z przecen w black friday 2021.

Możemy w ten sposób oszczędzić pieniądze, a zarazem przygotować się odpowiednio wcześnie oszczędzając sobie nerwowego oczekiwania na kuriera lub zakupu prezentu na stacji benzynowej.

I najważniejsza rada, jeśli wciąż masz wątpliwości zapytaj jej przyjaciółkę. Przyjaciółki są skarbnicą wiedzy o ulubionych markach, marzeniach materialnych i niematerialnych i to zarówno tych małych jak i dużych. Nie bagatelizujmy też opakowania i poczucia humoru. Nawet najbardziej banalny prezent pięknie zapakowany i “sprzedany” w odpowiedni sposób się obroni, bo pokaże, że nam zależy. Warto się wysilić w tej kwestii, a wtedy bez względu na rodzaj prezentu obdarowana osoba skupi się przede wszystkim na naszych dobrych intencjach i poczuje się doceniona.


Myślisz, że przyda się innym? Podziel się na Facebooku .