Randka z biegaczem

Nie od dziś wiadomo, że wspólne zainteresowania i pasje łączą ludzi.

Czasami mamy to szczęście, że możemy dzielić sportową pasję z naszym partnerem, ale czasami przypatrujemy się tylko z boku jak nasza druga połówka zalicza kolejny bieg i mimo najszczerszych chęci nie umiemy wykrzesać w sobie entuzjazmu do jej pasji.

W obu przypadkach jednak warto wykorzystać fakt, że jest coś co sprawia, że naszemu partnerowi zaczyna szybciej bić serce, nawet jeśli… niekoniecznie jesteśmy to tylko my.

Pokazanie drugiej osobie, że szanuje się jej pasję i nawet okazjonalna próba wspólnego spędzania czasu na sportowo na pewno spotka się z pozytywnym odbiorem i ucieszy naszą drugą połówkę. 

Dziś podpowiadamy jak możecie spędzić wspólnie czas i uszczęśliwić swojego partnera lub partnerkę. Możecie wykorzystać te pomysły z okazji zbliżających się Walentynek albo też wykorzystać element zaskoczenia i zrobić to bez konkretnej okazji.

No dobrze, czy w takim razie koniecznie musicie wspólnie biegać?

Jeśli również lubicie to robić, to oczywiście wspólny trening będzie fantastycznym pomysłem, ale mamy też kilka rozwiązań dla tych, dla których przetruchtanie piątki po parku jawi się jak największy koszmar. 

para zakochanych biegnąca razem na randce

Jako alternatywę proponujemy:

Wspólny udział w jakimś biegu w roli kibiców

Biegacze karmią się eventami sportowymi i ich atmosferą. Wybierzcie się na weekend w jakieś urokliwe miejsce przy okazji wspólnie pokibicować w jakimś biegu. Przykład? Wypad do którejś europejskiej stolicy i kibicowanie na tamtejszym maratonie. Czy może być coś bardziej romantycznego niż weekend w Barcelonie? A czy dla biegacza może być coś bardziej romantycznego niż weekend w Barcelonie i kibicowanie w tamtejszym maratonie? 

Zapisanie drugiej połówki na wymarzony bieg i aktywne kibicowanie

Przygotujcie transparenty, dodawajcie im otuchy i zobaczycie, że ich sukces stanie się też waszym sukcesem. Nie ma nic piękniejszego niż patrzenie na radość bliskiej nam osoby. 

Klasyk czyli… buty do biegania

Jeśli chcielibyście dołożyć od siebie również coś materialnego w formie prezentu, to pamiętajcie, że nic tak nie ucieszy biegacza jak kolejna para butów biegowych. Tu jednak warto zrobić dobre rozeznanie i jeśli nie jesteśmy biegli w temacie podeprzeć się rankingiem najlepszych butów do biegania.

Jeśli wydaje wam się, że jedna para butów biegowych absolutnie wystarczy, to pragniemy was uświadomić, że warto mieć buty biegowe do bardziej dynamicznych treningów, osobne na dłuższe wybiegania, do tego parę startówek, a jak ktoś lubi bieganie w terenie to jeszcze parę butów trailowych. To co, chyba jednak da się w jakiś sposób uzupełnić zbiory waszego ukochanego biegacza?

sprzet biegowy jako prezent dla ukochanego

Szaleństwo na expo

Fajnym sposobem na wspólne chłonięcie sportowej atmosfery, a przy okazji rozeznanie się w najnowszych marzeniach ukochanej osoby będą targi przedstartowe. Ukochana zapisała się na bieg? Jedźcie wspólnie odebrać jej pakiet startowy, przejdźcie się po expo a Ty dobrze notuj jakież to nowinki ciuchowo-sprzętowe wpadły jej w oko.

Może będą to właśnie buty, może ciuchy, a może taki drobiazg jak opaska mi band 5.

Na tym ostatnim z resztą również możesz skorzystać, dzięki niemu masz szansę skontaktowania się z nią nawet wtedy gdy trenuje. Koniec z wymówką, że nie miała pod ręką telefonu i nie wiedziała, że wracając ma skoczyć do sklepu po piwko, tfu chleb!

To plusy dla Ciebie, a ona? 11 trybów sportowych, monitoring tętna oraz snu i zdalne robienie pamiątkowych po biegowych fotek. Czego biegacz może chcieć więcej.

Albo… daj się zaciekawić

Gdybyśmy jednak mieli powiedzieć co jest tak naprawdę najważniejsze, to nie wspólne wyjazdy, treningi czy prezenty. To aktywne słuchanie.

To ciekawość jego czy jej pasji. Wspaniale jest mieć się z kim dzielić swoją zajawką, nawet jeśli druga strona do końca jej nie podziela. Ważne, że czuje nasz entuzjazm. Będąc razem cały czas odkrywamy coś o sobie nawzajem, a przecież nasze pasje mówią o nas najwięcej.


Myślisz, że przyda się innym? Podziel się na Facebooku .


A tutaj trzy inne ciekawe teksty dla Ciebie: