Cześć, nazywam się

Dominika Kalinowska

Trener biegania, Motivato COACH

01

Krótko o mnie

Z bieganiem jestem związana praktycznie od zawsze. Kiedy starszy brat odprowadzał mnie do przedszkola – a miał długie nogi i zawsze się spieszył – ledwo za nim nadążałam. Jedynym sposobem był… bieg. I tak mi zostało 🙂

02

Moje życie w obrazkach

Instagram has returned invalid data.

03

Moja historia

Zawodnik
od 2005

Wyczynową przygodę ze sportem zaczęłam w 2005 roku, po roku treningu zajęłam czołowe miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w biegu na 600m. W trakcie 10 letniej „kariery” udało mi się zdobyć kilka medali Mistrzostw Polski, ale przede wszystkim przeżyć świetną przygodę i poznać fantastycznych ludzi.

Moje życiówki to: 400m – 56:61, 800m – 2:11:56, 3km – 10:46, 10km – 43:07

Bieganie wymaga wszechstronności, więc na swoim koncie mam też srebrny medal w rzucie dyskiem na Akademickich Mistrzostwach Mazowsza oraz 2 miejsce na zawodach w… wyciskaniu na klatę.

Trener
od 2014

Od kilku lat dzielę się swoją pasją i wiedzą z innymi, pomagając im w codziennym dążeniu do bycia lepszymi i bardziej sprawnymi ludźmi.

Dużo satysfakcji przynosi mi praca z osobami dopiero zaczynającymi swoją sportową przygodę, ale też zdecydowanie nie boję się wyzwań i mam na koncie poprowadzenie moich podopiecznych do niejednego pierwszego maratonu czy nawet pomoc w „budowaniu masy” 😉

Treningi indywidualne łączę z pracą z dziećmi i młodzieżą w klubie lekkoatletycznym w Otwocku, bo uwierzcie mi, nie ma lepszej nagrody dla trenera, niż uśmiech dziecka 🙂

04

Moja specjalność

Jeżeli mam wskazać jedną rzecz, to niech to będzie bieganie dla początkujących i średniozaawansowanych, ale mocno stawiam na wszechstronność.

Sprawność
95%
Sylwetka
90%
Technika
84%

05

Dobra, wystarczy o mnie

Daj znać co tam u Ciebie 🙂

Jeżeli masz jakieś treningowe albo okołotreningowe pytania, albo chcesz dopytać o możliwości współpracy, jestem do Twojej dyspozycji. 

Chcesz dołączyć do #TeamDominika i trenować pod moim okiem?​

Nic prostszego, przejdź na stronę Motivato COACH, wybierz optymalny pakiet dla siebie i zaczynajmy!