Cześć, nazywam się

Szymon Bytniewski

Trener biegania, Motivato COACH

01

Krótko o mnie

Biegam by żyć, żyję by biegać. Brzmi górnolotnie, ale taka prawda 🙂
Mimo tego do sportu podchodzę z dużym dystansem, bieganie to dla mnie ciągle zabawa i radość, a nie codzienny obowiązek.
Co jeszcze? Z rzeczy najważniejszych, to jestem fanem kolorowych skarpetek, „Jeden z Dziesięciu” i napojów na bazie Yerba Mate.

02

Moje życie w obrazkach

Instagram has returned invalid data.

03

Moja historia

Zawodnik
od 2006

Zaczęło się dość wcześnie. Duże tradycje rodzinne (dziadek – Edward Motyl – guru życiowy i treningowy – trener LA i Mama – trenerka LA), sprawiły że byłem „skazany” na bieganie.

Na początku była jeszcze piłka, ale wybrałem sport bardziej męczący, wymagający i mniej opłacalny. Szczerze? Nie żałuję.

Na ten moment życiówki to:
3000m – 8:35:86 / 5km – 15:15 / 10km – 32:12 / Półmaraton – 1:12:23
Ale to się szybko zmienia, więc śledźcie na bieżąco 😉

Trener
od 2011

Moim pierwszym zawodnikiem był kumpel Piotrek w 2009 roku. Straszny leser. Miał komisa z WF-u, więc rozpisałem mu 10-dniowy plan przygotowań. Zdał 🙂

A poważnie, to od 2014 jestem członkiem trenerskiej ekipy Motivato, a od 2016 prowadzę razem z Michałem treningi dla dzieci i młodzieży w klubie SKS Unia Swarzędz. Podobno jest fajnie, tak mówią!

Z grubsza licząc, w swojej karierze z sukcesem prowadziłem od strony trenerskiej ponad 200 osób, a swoje palce maczałem w około 350 życiówkach 🙂

Tak mi się marzy, żeby lato 2024 spędzić na stadionie w Paryżu (Igrzyska Olimpijskie) dopingując i przybijając piątki dzieciakom, których dzisiaj ganiam po stadionie w Swarzędzu.

Co najlepsze, to wcale nie jest takie nierealne.

04

Moja specjalność

Lubię szybko biegać i lubię uczyć innych jak szybko biegać. Ale spokojnie, wytrzymałości i ogólnej sprawności też nie zaniedbuję.
Szybkość
98%
Wytrzymałość
85%
Technika
83%

05

Dobra, wystarczy o mnie

Daj znać co tam u Ciebie 🙂

Jeżeli masz jakieś treningowe albo okołotreningowe pytania, albo chcesz dopytać o możliwości współpracy, jestem do Twojej dyspozycji. 

Chcesz dołączyć do #TeamSzymon i trenować pod moim okiem?

Nic prostszego, przejdź na stronę Motivato COACH, wybierz optymalny pakiet dla siebie i zaczynajmy!