Cześć, nazywam się

Michał Ławrowski

Trener biegania, Motivato COACH

01

Krótko o mnie

W sporcie jak w życiu kieruję się zasadą, że aby coś osiągnąć, należy włożyć w to dużo siły i serca, ale z uśmiechem na twarzy.

W treningu kładę nacisk nie na ilość, ale na jakość. Uważam, że aby biegać szybko i poprawiać swoje rekordy życiowe nie trzeba nabijać niezliczonej liczby kilometrów, a znaleźć ten złoty środek i skupić się na tym, co przyniesie najwięcej efektów.

02

Moje życie w obrazkach

 • Zuzia słucha cennych rad. Tylko ciekawe czy odkryła kto tak naprawdę jest tym Mikołajem ;) #santaclaus #daddy #christams #świętymikołaj #coreczkatatusia
 • Po dobrze przepracowanych treningach nagroda się należy. @wiktor_gzub świetna robota!
#runner #running #bieganie #polskabiega #adidasrunning #adidas #heretocreate #boost #nofilter #comebacksoon #tbt #lookoftheday #motivato #runners #team #runningcoach #instarun #monitorthebeat #browargzub #craftbeer #polskiekrafty #piwarzemieślnicze
 • Dzisiaj z Zuzią wybrałem się na trening... kiedy tato wypluwał płuca na zabawie biegowej, mała słodko sobie spała w towarzystwie mamusi :). Takie niedziele są super!
#runner #running #bieganie #polskabiega #adidasrunning #adidas #heretocreate #boost #nofilter #comebacksoon #tbt #lookoftheday #motivato #runners #team #runningcoach #instarun #monitorthebeat #adrunaline #asicsfrontrunner
 • Mistrzostwa Polski w Bialymstoku- sie biega sie skacze... w przyszłym roku powtórka z rozrywki. #adrunaline #runner #running #bieganie #polskabiega #adidasrunning #adidas #heretocreate #boost #nofilter #comebacksoon #tbt #lookoftheday #motivato #runners #team #runningcoach #instarun #monitorthebeat
 • Zuzia dzisiaj sama zjadła obiadek. Jedzenie było wszędzie, ale najważniejsze że dało jej to tyyyyle radości ;)
#dad #córka #zdrowejedzenie #radość #motivato
 • Dumny trenejro :)
#motivato #uniaswarzędz #swarzedz #zdrowytrybzycia #oom #warszawa #szybcyiwsciekli #runner #running #bieganie #polskabiega #adidasrunning #adidas #heretocreate #boost #nofilter #comebacksoon #tbt #lookoftheday #motivato #runners #team #runningcoach #instarun #monitorthebeat
 • Widać że było ciężko... a czy Ty też potrafisz dać z siebie wszystko? .
.
.
#friends #runner #running #bieganie #polskabiega #adidasrunning #adidas #heretocreate #boost #nofilter #comebacksoon #tbt #lookoftheday #motivato #runners #team #runningcoach #instarun #monitorthebeat #team #coach

03

Moja historia

Zawodnik
od 2009

Przygodę z bieganiem zacząłem w 2009 roku. W 2010 roku wystartowałem na swoich pierwszych Mistrzostwach Polski i na dobre załapałem bakcyla.

Później szybko poszło. Były dwa 6. miejsca na Mistrzostwach Polski (w 2011 w kategorii juniora i w 2015 w kategorii młodzieżowca) oraz 9 miejsce na Mistrzostwach Polski seniorów. Oczywiście wszystkie sukcesy odnosiłem na moim ulubionym dystansie 3000m z przeszkodami (nie mylić z Runmageddonem itp.).

Po cichu marzy mi się jeszcze upragniony krążek na szyi 🙂

Aktualne rekordy życiowe:
5km – 15:32 / 10km – 32.45 / 3000m z przeszkodami – 9.23

Trener
od 2014

Odkąd pamiętam chciałem zostać trenerem. Jako zawodnik pogłębiałem swoją wiedzę trenerską nieraz wdając się w długie merytoryczne dyskusje ze swoimi trenerami.

W 2013 roku uzyskałem tytuł instruktora lekkiej atletyki PZLA i rozpocząłem pracę z młodzieżą oraz wyczynowymi zawodnikami w klubie SKS Unia Swarzędz.

Do ekipy Motivato dołączyłem w 2015 roku i od tego czasu miałem szczęście prowadzić dziesiątki osób i pomagać im nie tylko poprawiać rekordy życiowe, ale przede wszystkim czerpać radość z biegania i udowadniać, że mimo wielu obowiązków bieganie może być częścią ich życia.

04

Moja specjalność

Trening efektywny. Jakość nad ilość. Dużą uwagę przykładam do treningu uzupełniającego i kształtującego technikę biegu.
Technika
89%
Sprawność
89%
Szybkość
87%

05

Dobra, wystarczy o mnie

Daj znać co tam u Ciebie 🙂

Jeżeli masz jakieś treningowe albo okołotreningowe pytania, albo chcesz dopytać o możliwości współpracy, jestem do Twojej dyspozycji. 

Chcesz dołączyć do #TeamMichał i trenować pod moim okiem?

Nic prostszego, przejdź na stronę Motivato COACH, wybierz optymalny pakiet dla siebie i zaczynajmy!