Cześć, nazywam się

Michał Łasiński

Trener biegania, Motivato COACH

01

Krótko o mnie

Przede wszystkim czerp przyjemność z tego co robisz!

Sport towarzyszy mi przez całe życie. Przez bieganie poznałem wielu świetnych ludzi i do tej pory uważam, że była to jedna z najlepszych dróg jakie mogłem wybrać.

W treningu utkwiło mi hasło żeby trenować tak dużo aby się cały czas rozwijać, ale jednocześnie tak mało jak tylko jest to możliwe… co nie oznacza że musi być lekko 🙂

02

Moje życie w obrazkach

Instagram did not return a 200.

03

Moja historia

Zawodnik
od 2005

Pierwszy oficjalny bieg w którym wziąłem udział miał miejsce chyba w 2005 roku. Od tamtego czasu można mnie spotkać na różnych imprezach. Moje dotychczasowe najistotniejsze rekordy życiowe to 5km w 16:42 i półmaraton w 1:16:49, ale nie powiedziałem ostatniego słowa i wciąż planuje mocno poprawić te wyniki. Poza bieganiem pracuje nad kaloryferem 😉

Trener
od 2010

Można powiedzieć, że moja przygoda z trenowaniem innych zaczęła się w 2010 r. kiedy to asystowałem przy prowadzeniu treningów grupowych.

Samodzielnie treningi dla dorosłych osób prowadzę od 2011 roku, w tym czasie współpracując między innym z Aktywną Warszawą, a od 2014 roku do dnia dzisiejszego jestem trenerem ogólnopolskiej akcji Biegam Bo Lubię.

W 2013 roku uzyskałem uprawnienia instruktora lekkiej atletyki.

Z Motivato jestem związany od 2014 roku i muszę przyznać, że nic nie daje takiego kopa motywacyjnego jak rozwój życiówki czy zadowolenie podopiecznych.

04

Moja specjalność

Moim “konikiem” jest trening osób początkujących, których potrafię szybko i bezpiecznie doprowadzić do wyraźnych postępów.

Sprawność
92%
Wytrzymałość
88%
Technika
85%

05

Dobra, wystarczy o mnie

Daj znać co tam u Ciebie 🙂

Jeżeli masz jakieś treningowe albo okołotreningowe pytania, albo chcesz dopytać o możliwości współpracy, jestem do Twojej dyspozycji. 

Chcesz dołączyć do #TeamMichał i trenować pod moim okiem?​

Nic prostszego, przejdź na stronę Motivato COACH, wybierz optymalny pakiet dla siebie i zaczynajmy!