Pierwszy tydzień wyzwania

Pierwszy tydzień 30 Day Motivato challenge już za nami. Widać, że wakacyjna aura wam nie straszna i wasze treningi nie poszły w odstawkę. Razem przebiegliście łącznie 4060 kilometrów co oznacza, że dobieglibyście z Warszawy do Poznania prawie 14 razy! Spaliliście łącznie 200117 kalorii - to w przeliczeniu 667 burgerów. Wygląda imponująco i rzeczywiście tak jest, świetna robota!

Oczywiście, nie zapominamy o najlepszych w tym tygodniu, którzy wykazali się niezwykłą determinacją i pokazali innym jak się powinno biegać. W klasyfikacji indywidualnej nagrodę w postaci miesięcznego pakietu Motivato COACH otrzymuje Agata Filipowska, natomiast w kategorii grupowej zwyciężyła drużyna “SIEBIEGA”, która w zamian otrzymuje vouchery na badania w centrum diagnostyki sportowej Sportslab, gdzie eksperci pomogą wam odpowiedzieć na pytanie jak trenować, aby trening przynosił jeszcze lepsze rezultaty.

Nagrodę w postaci 6 miesięcznego pakietu Motivato SMART za wyzwanie dodatkowe polegające na opowiedzeniu najciekawszej opowieści o swoich początkach biegowych, otrzymuje Anna Kowalik.

 


Gratulujemy wszystkim zwycięzcom pierwszego tygodnia. Jeżeli ktoś miałby ochotę wziąć udział w wyzwaniu, zapisy są ciągle otwarte! Wystarczy zarejestrować swoją drużynę, biegać i zgarniać nagrody on naszych partnerów jakimi są m.in. Sportslab, Sport konsulting, Isostar, Pomelo i wiele innych. Niezależnie kiedy dołączycie do gry - ciągle macie szanse wygrywać nagrody!

Wszelkie informacje dotyczące podsumowań tygodniowych, a także  dodatkowe informacje dotyczące gry znajdziecie na naszej stronie polskabiega.pl, która jednocześnie jest patronem medialnym 30 Day Motivato Challenge.

Biegajcie, zbierajcie punkty i bawcie się dobrze. Powodzenia w tym tygodniu!

challenge.motivato.pl