Podsumowanie trzeciego tygodnia

Gra pędzi jak szalona! To już trzeci tydzień wyzwania za nami i jesteśmy naprawdę dumni z waszych dotychczasowych poczynań. Z tygodnia na tydzień przybywa coraz więcej uczestników gry, a co za tym idzie rejestrujemy więcej kilometrów. Na pochwałę zasługuje również wasza determinacja - upał i żar lejący się z nieba niestraszny wam w rywalizowaniu i zbieraniu punktów, brawo!

 

Jeżeli chodzi o wygranych, poniżej dowiecie się kto w tym tygodniu zgarnia nagrody:

Najlepszy biegacz tygodnia - Marek Karpina - Nazwa wyzwania zobowiązuje! za 30 dni wyczerpującej pracy otrzymasz od nas zapas trzydziestu isotoników od firmy Isostar. Niech nagroda służy Ci podczas przygotowań do sezonu :)

Najlepsza drużyna - “Leszkowice i okolice” - Nagrodą jest voucher dla każdego z was na badania w centrum diagnostyki sportowej Sportslab. Jesteśmy pewni, że zrobicie z nagrody dobry użytek :)

Wyzwanie dodatkowe - Piotr Przyborski - Motywator z prawdziwego zdarzenia i słowa ujęte w bardzo chwytliwy sposób, gratulujemy inwencji i życzymy owocnej pracy z planem, gdyż nagrodą za to wyzwanie był 3 miesięczny pakiet Motivato SMART, gratulacje!

Tym, którzy jeszcze nie zapisali się do naszej zabawy przypominamy, że ciągle macie szanse wygrywać wspaniałe nagrody i konkurować z innymi! Pamiętajcie, że rywalizujemy nie tylko w klasyfikacji generalnej, ale także tygodniowej, gdzie szanse na wygraną ma każdy. W ostatnim tygodniu naszych zmagań przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody, dołączysz?

Zarejestruj swoją drużynę i zacznij biegać - zgarnij nagrody od naszych partnerów jakimi są m.in. Sportslab, Sport konsulting, Pomelo i wiele innych. 

Wszelkie informacje dotyczące podsumowań tygodniowych, a także  dodatkowe informacje dotyczące gry znajdziecie na naszej stronie polskabiega.pl, która jednocześnie jest patronem medialnym 30 Day Motivato Challenge.


www.challenge.motivato.pl