Podsumowanie tygodnia czwartego

To już prawie koniec - Za nami ostatni tydzień zmagań w naszym wyzwaniu. Daliście z siebie wszystko - to widać po waszych wynikach, które są na prawdę imponujące. Ostatni tydzień zweryfikował kto miał hart ducha i walczył do końca :) Cieszymy się, że mogliśmy być z wami podczas treningów i przez całe wydarzenie dostarczać wam dodatkowych emocji, chociażby w postaci wyzwań tygodniowych czy dodatkowych.

Nie zapominajcie o finiszu! Do końca dnia jest szansa jeszcze poprawić swój wynik w klasyfikacji generalnej! Trzymamy za każdego z was mocno kciuki!

 

Wracając do podsumowania - nagrody w tym tygodniu wędrują do…

Najlepszy biegacz tygodnia - Jacek Wójcik - Nie mogło być lepiej - nagrodą za tygodniowe wyrzeczenia i rewelacyjne treningi biegowe jest miesiąc indywidualnej opieki trenerskiej Motivato COACH. To będzie produktywnie spędzony czas :)

Najlepsza drużyna - Gryf Team - Nagrodą jest zestaw łączący w sobie 15 puszek napoju izotonicznego od Isostar oraz dwu miesięczny pakiet Motivato SMART dla każdego członka drużyny. Komplet w sam raz na przygotowania do zbliżającego się sezonu biegowego :)

Wyzwanie dodatkowe - Grzegorz Obrębski - To jest dopiero stylówa! Nie dość, że Grzegorz prezentuje się jak prawdziwy zwycięzca to wnikliwie przeanalizował swój zacny ubiór :) Takie poświęcenie nagradzamy koszulką Motivato!Mamy nadzieję, że nie zapomnieliście o klasyfikacji generalnej? Wszyscy biegacze, którzy brali udział w naszych zmaganiach mają szansę wygrać nagrodę główną w klasyfikacji indywidualnej, natomiast najwyższe wyróżnienie trafi do zespołu, który wykazał się największą determinacją, wyniki niebawem!

Wszelkie informacje dotyczące podsumowań tygodniowych, a także  dodatkowe informacje dotyczące gry znajdziecie na stronie polskabiega.pl, która jednocześnie jest patronem medialnym 30 Day Motivato Challenge.